V-Medical Egészségcentrum

V-Medical Egészségcentrum

2220 Vecsés, Gammel József u. 10.
Magánklinika
Belgyógyászat, Bőrgyógyászat, Diabetológia, +10 további
3.0

Információk

Nyitvatartás

  • Hétfő 8:30 - 14:00
  • Kedd 08:00 - 13:00, 14:30 - 20:00
  • Szerda 8:00 - 12:00, 13:30 - 19:00
  • Csütörtök 14:30 - 20:00
  • Péntek Zárva
  • Szombat 9:00 - 12:00 (meghatározott napokon)
  • Vasárnap Zárva

Vélemények

3.0
5
2
4
0
3
1
2
0
1
2

Jelentkezzen be az értékeléshez.

G
Dorottya Bagó Google
2026.01.11 14:40
Bőrgyógyászaton Dr. Ujfaludi Adrienn rendelésén, nőgyógyászaton pedig Dr. Weidner Andrásnál jártam. Mindkét alkalommal emberséges, színvonalas ellátásban részesültem és minden felmerülő kérdésemre választ kaptam. A centrum munkatársai telefonon és személyesen is mindig kedvesek és segítőkészek. Számomra nagyon pozitív tapasztalás volt mindkét látogatás, ráadásul ár-érték arányban is kiválónak tartom a szolgáltatásokat.
G
nagy gabor Google
2025.10.13 19:51
Többszöri kérésemre sem hajlandó megérteni, hogy az itt kiállított egészségpénztári számlát az OTP EP szerződéshiányra hivatkozva nem fogadja be.
Más pénztárakkal szerződött, OTP-vel nem hajlandó...

Értem én, hogy aggályai, esetleg elvei vannak ezzel a bankkal kapcsolatban, de azokat a magánéletében érvényesítse ne pedig a szolgáltatást igénybe vevők kárára.

Update: Tisztelt Tulajdonos!
Ön pontosan hozza a magabiztos, pökhendi, nagyképű, lekezelő stílusát.
Megnyugtatom, az Önök épületében rendelő orvosok közül senki sem az Ön tulajdona, így a válaszom igen, egy másik intézményben megelégedéssel látogatjuk a Doktornőt, elkerülvén az Önhöz hasonló mitugrász paprikajancsikat.
G
Alexandra Ivanyosi-Nagy Google
2025.09.18 15:26
Dr.Csajbók Réka a legfelkészültebb és legkedvesebb orvos akit ismerek.
A rendelő tiszta, rendezett, kellemes környezetben van. Az időpontokat is betartják. Szivesen ajánlom.
G
szabina szubota Google
2025.05.22 12:56
A mai napon időpontom volt ultrahang vizsgálatra, (Dr.Seprényi Katalinhoz )egy óra várakozás után, kritikán aluli bánásmódban volt részem . És ezért fizet az ember!!!
Ilyen orvosnak nem szabadna emberekkel foglalkozni.
Senkinek nem ajánlom.
G
Nikolett Kiss Google
2025.04.23 09:07
Több szakrendelésen voltam. Vegyes a véleményem nőgyógyászatot ajánlom viszont a bőrgyógyászaton a nő borzasztó.

Bementem a személyzet kedves udvarias segítőkész.

Dr. Weidner András nőgyógyász nagyon alapos kedves mindent elmagyaráz . Második babámat várom elsőt is magán rendelésen vittem végig másnál de ő már terhes gondozást nem vállal féltem egy újhoz menni de csak ajánlani tudom.

Viszont a bőrgyógyászat kritikán aluli . Mindenkinek lehet rossz napja de mogorva sietett nem engedte hogy végig mondjam a panaszaim. Időpontom volt 20 percet vártam nem is volt ezzel nagy baj úgy vagyok vele megcsúszhat az ember de hogy rajtam akarta behozni a lemaradást nagyon èreztette .Éppen hogy mondom mit kell megnézni már bele szól hogy jó erre lehet nincs idő lehet kell másik időpont . Kiemelném 15 percet voltam bent .
Úgy le voltam döbbenve kezelni alig tudtam a helyzetet többször mondtam hogy lenne még kérdésem válaszolt és már éreztem hogy kitessékel.
Legszívesebben ki se fizettem volna
Nem ajánlom senkinek. Ennèl meg az sztkba is rendesebb a bőrgyógyászat és ott nem fizetünk .

Jelentkezzen be a hozzászóláshoz.

Nincsenek hozzászólások.
Ez az adatlap még nem lett igényelve. Igényelje most, hogy kezelhesse az információkat.

Megérdemel egy kis kikapcsolódást

Stressz, fáradtság vagy izomfeszülés? Fedezze fel Vecsés masszőreit, és foglaljon időpontot egyszerűen a MedGO-n.

Masszőrök Vecsés
Értesítések
Betöltés...