Belvárosi Állatorvosi Rendelő Eger

Belvárosi Állatorvosi Rendelő Eger

Eger, Szvorényi József u. 42, 3300
Állatorvos
4.2

Információk

  • hétfő
    9:00–18:00
  • kedd
    9:00–18:00
  • szerda
    9:00–18:00
  • csütörtök
    9:00–18:00
  • péntek
    9:00–18:00
  • szombat
    9:00–12:00
  • vasárnap
    Zárva

Vélemények

4.2
5
4
4
0
3
0
2
0
1
1

Jelentkezzen be az értékeléshez.

G
Zoltán Orosz Google
2025.12.15 18:38
Légrádi doktor Úr, kb 6 éve fennálló folyamatos komoly problémát oldott meg a kutyáknál. Előtte sok orvos a városban nem tudott megoldást.
Viszont nem minden esetben instant a megoldás, így ehhez idő kellett, (2-3 alkalom)de alapossága, odafigyelése eredményt hozott ! Szerintem ez a lényeg! Köszönjük !
G
Beáta Demeter Google
2025.02.04 13:48
“Kiváló állatorvosi rendelő!
Rendkívül gyors és szakszerű ellátást kaptunk, sürgősségi méheltávolításra volt szükség. Következő nap reggel 9 órára már műtéti időpontot is kaptunk. Szakmailag maximálisan felkészült, állatszerető, kedves orvos, asszisztens, nagy türelemmel, segítőkészséggel állt hozzánk. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki megbízható és lelkiismeretes állatorvost keres!”
G
Kovács Kamilla Google
2025.01.10 18:42
Soron kívül vittük be a cicánkat,pár perc után szólítottak. Alapos vizsgálat,kezelés,kedves orvos. Nem először voltunk itt,de ha gond van,csak hozzájuk megyünk.
G
Andrea Kelemen Google
2024.12.23 12:03
Végtelen hálásak vagyunk,Dr Légrádi Andrásnak, és Dr Vad Ákosnak🙏🏻 2024.12.18.-án együttes erővel, operálták meg a 15 éves szimbát🙏🏻12 db fogat kellett eltávolítani. Végig érezhető volt az orvosokon, a kutya felé a tisztelet és a törődés. Magabiztosan vágtak bele az alatásba, és közben minket nyugtattak mert borzasztóan aggodtunk a kutyus miatt. Ma kontroll viszgálaton , Dr Szarka Szilárd fogadott minket nagyon kedvesen. Alapos vizsgálat után, nyugodt szívvel köszöntünk el, mert mindent rendbe talált! Végtelen hálások vagyunk, mind a három orvosnak, hisz neki köszönhetően, továbbra is szerethetjük itt a földi életben, a mi öreg kiskutyánkat❤️ Mindrnkinek csak ajánlani tudom!!!
G
István Bartha Google
2024.05.07 17:40
Sajnos a szakmai tudatlanság mellé még a pénzlehúzás is társul. Harmadik alkalomra sem sikerült a beteg kutyával semmit sem tenni. Elkellett menni másik orvoshoz, ami megoldotta a problémát. Nem nagyon javaslom senkinek. Meg az is hasznos lenne ha a dokik kommunikálnának egymással, mert alkalmanként más doktor mindig mást javasolt….

Jelentkezzen be a hozzászóláshoz.

Nincsenek hozzászólások.
Ez az adatlap még nem lett igényelve. Igényelje most, hogy kezelhesse az információkat.

Megérdemel egy kis kikapcsolódást

Stressz, fáradtság vagy izomfeszülés? Fedezze fel Eger masszőreit, és foglaljon időpontot egyszerűen a MedGO-n.

Masszőrök Eger
Értesítések
Betöltés...