Feva-Vet

Feva-Vet

3300 Eger, Ankli József u. 13.
Állatorvos
3.4

Információk

Rendelési idő:

Hétfő-péntek: 8.00-12.00 és 16.00-17.30

Szombat-vasárnap: zárva

Vélemények

3.4
5
3
4
0
3
0
2
0
1
2

Jelentkezzen be az értékeléshez.

G
Szilvia Jirkovszky Google
2025.10.25 04:07
Elvesztettem a legkedvesebb társat az életben ! És nem egy házi macskáról beszélünk hanem egy elég értékes macskáról !Nekem nem a pénz számít nálunk viszont igen ! Félre diagnosztizálták az állapotát ! Amikor számon kértem őket , kiosztott engem , ne is próbálkozzak azzal, hogy bármikor is az igazamat megpróbálom majd érvényesíteni mert rosszul járok !
Gyomor fordító az egész társaság ! Amíg élek nem bocsátom meg azt magamnak hogy idehoztam a háziállatomat a legkedvesebb élőlényt az életemben és azt hogy megbíztam bennük !!!
G
Barna Jánosné Google
2025.08.11 07:29
Öt csillagos ! Fejér Barna 35 éve kezeli /ill. haláláig felesége Varga Éva is kezelte/ az állatkáinkat.Nem csak a szakmai tudása,de emberi hozzáállása is kiváló!
G
Flóra Somogyvári Google
2025.06.26 12:45
A hétvégén rázni kezdte a kutyám a fejét, egyértelműen a fülét fájlalta. Nem rég költöztünk a környékre, nincs még állatorvosunk itt. Hétfőn délután kerestem fel a rendelőt, dr. Fejér Barna vizsgálta meg a kutyámat. Mindig megfogadom, hogy hallgatok a megérzésemre..miközben a doktor úr hosszadalmasan szerencsétlenkedett a fülvizsgáló eszközzel, az járt a fejembe, hogy lekapom a kutyát az asztalról és viszlát, végül maradtam, mert jobban aggasztott a kutya állapota. (A 4. rendelő volt Egerben amit felkerestem, az egyik helyen nem volt a doki akit ajánlottak, a másikban egy üvegház volt a váró, a harmadik pedig csak előzetesen bejelentkezett pácienseket fogad) Bíztam benne, hogy nem toklász, hanem gyulladás. Ebben meg is erősített a doktor úr, csak egy gyulladás, és kaptunk egy fülcseppet. Netto 5 perc, 15.500 ft. Ha jól emlékszem ebből a vizsgálat 10.000 vagy 11.000 ft. volt. Pesti árakhoz vagyok szokva, de ezt egy kissé erősnek éreztem, illetve a rossz érzésem sem múlt el, nem volt meggyőző a doki. Szerdán felkerestem az eddigi állatorvosunkat, hosszadalmas fülnézegetés után a bódítás mellet döntöttek, és elő is került a füléből a toklász. Ezért a “beavatkozásért” (vizsgálat, bódítás, toklász eltávolítása, ébresztés) 17.000 ft. fizettem pesten.
Ezúton is köszönöm a kedves doktor úr hozzáállását, ilyen nagyképű állatorvossal még nem találkoztam, és köszönöm a lehúzást is! Mellesleg se számlát se kórlapot nem kaptam.
G
Dóra Énekes Google
2025.01.03 07:23
Nagyon elégedett vagyok a doktornő érthetően,őszintén ,válaszolt a kérdéseimre majd tájékoztatott a lehetőségeinkről.Az asszisztensek is kedvesek és nagyon segítőkészek a rendelő tiszta és jól felszerelt.Kutyusunk nagyon jó kezekben volt.Köszönjük❤️
G
Péter Korom Google
2022.08.16 23:53
Először jártunk itt és nagyon jó érzéssel távoztunk. Nagyon felszerelt rendelö és hozzáértő személyzet.
Köszönjük!

Jelentkezzen be a hozzászóláshoz.

Nincsenek hozzászólások.
Ez az adatlap még nem lett igényelve. Igényelje most, hogy kezelhesse az információkat.

Megérdemel egy kis kikapcsolódást

Stressz, fáradtság vagy izomfeszülés? Fedezze fel Eger masszőreit, és foglaljon időpontot egyszerűen a MedGO-n.

Masszőrök Eger
Értesítések
Betöltés...