Információk

Rendelési idő: 
hétfőtől péntekig: 16-19.
szombaton: 9-12.
Hétköznap délelőttönként nincs rendelés, csak előzetes telefonos (06/20-21-542-32) időpont egyeztetés alapján.

Vélemények

4.2
5
4
4
0
3
0
2
0
1
1

Jelentkezzen be az értékeléshez.

G
Face John Google
2024.04.23 18:38
Köhögéses tünetek miatt vittük el a kutyusunkat. A doktor úr nagyon részletesen megvizsgálta és teljeskörűen tájékoztatott minket. Maximálisan ajánlom, mert nem azt éreztem, hogy gyorsan meg akar szabadulni tőlem. Igazi állatbarát, melyet nagyítóval lehet manapság találni. 🙂🙂🙂
G
Mariann Farkas Google
2023.08.27 22:58
A pozitív visszajelzések miatt látogattam el ide évekkel ezelőtt. Sajnálom, de nekünk ez egy nagy nem kategória volt. Megjegyzéseket tett a “kékvérű” macskámra. Nekem kellett a mérlegre tenni az állatot, aki természetesen egyből kicsúszott a kezeim közül és bemenekült a bútor alá. Pókhálósan szedtem ki onnan. Féreghajtó pasztát kaptunk, amikor hazaértem észrevettem, hogy kifele áll az egyik szemfoga az állatnak. Telefonáltam, hogy mit tegyek, lehet a paszta beadása közben sérült meg, visszavigyem? Az orvos hevesen tagadta, hogy megsértette volna a fogazatát, ő precízen járt el, egyébként meg érdemes lenne utánaolvasnom az interneten, hogy a macskám fogváltás időszakában van, ő meg operálni készülne, most nem ér rá, ne zavarjam. Majd letette a készüléket. Ezek után nyilván más orvost kerestem.
G
Joe Silver Google
2022.08.11 18:25
Aki a kisállatokkal suttogót keresi, az jó helyen jár. Évtizedek óta Dr. Szabó Zoltánhoz járunk, már messze lakunk a rendelőtől, de inkább többet utazunk azért, hogy tudjuk jó kezekben lesz a kis négylábú családtagunk. Volt két olyan kutyusunk (Samu és Góliát), akinek szép hosszú életét szinte születésétől végig kísérte Szabó Doktor Úr. Amikor párommal megismerkedtem az ő két kutyája is cicája (Mazsika, Molly, és szisza) is a Doktor Úr páciense lett. Sajnos a csontsoványan befogadott hatalmas Német Juhász kutyánk (Zénó) bár a kezeléstől nagyon jól erőre kapott és szépen fejlődött, egy ismeretlen kétszer egymás után megmérgezte, első alkalommal még sikerült visszahozni, de rövidesen sajnos sikerült a gazembernek, akit azóta is mindig megátkozunk, ha szóba kerül a csodaszép kutyánk. Még a kezekhez odakapó kiskutyánk (Tobi) is szótlanul és mozdulatlanul fogadta, hogy a Doktor úr a lábát vizsgálgatja. Menhelyről befogadott pozitív szívférges kutyánk (Holly) a megfelelő kezelés után minden teszten negatív lett. Jelenleg mindhárom befogadott kutyánk, és fiam kisállatai (Gerard és a szusza cica) is nála gyógyulnak meg, ha megbetegednek. Nemrég örökbe fogadtuk a félős Bellát, szombaton visszük első vizsgálatra. Szívből ajánlom a rendelőt és Dr. Szabó Zoltán állatorvost, nem mellesleg csodaszép festményei vannak a váróban. Nem tudok eléggé hálás lenni, de a fent felsoroltak alapján biztosan állíthatom, hogy amíg Doktor úr nem megy nyugdíjba soksok év múlva, addig mi visszatérők leszünk.
G
Orsolya Varga-Éliás Google
2013.12.19 21:45
Fura úgy véleményezni valakit, vagy valamit, hogy nincs összehasonlítási alapja az embernek, hiszen nekünk először 11 éve lett egy kutyusunk és rögtön a Doktor úrhoz mentünk vele, Őt ajánlották :)
Azóta sem mentünk máshoz, és nem is fogunk.
Az viszont biztos , hogy sokszor könnyeztem már a rendelőben, de legalább mindig tudom biztosra mi is a bajuk a mi kis kedvenceinknek :)
Azért 11 év és számos műtét,probléma,megfázás után, tiszta szívemből tudom ajánlani :)
Köszönjük :)
G
Gáborné Sós Google
2013.11.26 19:20
Hosszú évek óta járok oda Dr.Szabó Zoltán állatorvoshoz a rendelőbe. Oly annyira régen, hogy már 3 kutyusomat , 2 cicámat kezelte, műtötte a Doktor úr. Mint állatszerető embernek, nagyon fontos volt anno a szimpátia az orvos iránt, hiszen a kis családtagjaimat hordtam, hordom oda. Nos, elsőre szimpatikus volt az orvos, a hely. Igazán kedves és mindig megértő a mi Doktorunk . AZ évek folyamán a rendelő is egyre korszerűbb lett felszereltség szempontból is. Bármikor megyünk, mindig kapunk hasznos tanácsokat, kedves történeteket az állatokról. Csak jókat tudok írni a helyről és az orvosról is, olyan hely a rendelő, ahová nyugodt szívvel megyek bármikor, mert tudom, hogy a lehető legmegfelelőbb ellátásban lesz része kis kedvencemnek . Csak ajánlani tudom minden állattartó embernek a rendelőt és a Doktor urat.

Jelentkezzen be a hozzászóláshoz.

Nincsenek hozzászólások.
Ez az adatlap még nem lett igényelve. Igényelje most, hogy kezelhesse az információkat.

Megérdemel egy kis kikapcsolódást

Stressz, fáradtság vagy izomfeszülés? Fedezze fel Budapest XVII. kerület masszőreit, és foglaljon időpontot egyszerűen a MedGO-n.

Masszőrök Budapest XVII. kerület
Értesítések
Betöltés...